Předkládáme Vám nabídku pájecích materiálů v různých formách, deoxidanty – tavidla, či kompletní vybavení pracovišť pro pájení.

Pájecí materiály jsou dodávány jednak v tyčích holých či obalovaných, přednostní délky 500 a 1000 mm (s možností dodání i tyčí krácených dle požadavků zákazníka), dále jako drát navinutý na cívkách, nebo ve formě svitků. Samozřejmostí je úprava pájek do požadovaných tvarů kroužků, spirál a jiných.

Nabízíme pájecí materiály také ve formě pájecích past s olejovým či vodním základem, určených pro pájení ve vakuových, nebo kontinuálních pájecích pecích.

Nabídka zahrnuje pájky s obsahem stříbra, pájky měď – fosfor, pájky mosazné, či páky cínové – měkké, dále pájky hliníkové včetně svařování hliníku a slitin metodou TIG.

Jako pasty na pájení nabízíme jednak z čisté mědi nebo směsi měď nikl, měď- chrom, měd – fosfor (Ag), dále pasty se stříbrem a pasty cínové.

Prohlédněte si nabídku tavidel – deoxidantů k nabízeným pájkám. Můžete si vybrat tavidlo ve formě pasty, prášku či kapalný deoxidant pro pájení plamenem - tzv. Flux. Jako jediní Vám můžeme nabídnout také netoxickou variantu kapalného deoxidantu – ECOFLUX®.
V naší nabídce najdete i systémy pro odpařování – obohacování plynů kapalným deoxidantem  VAPORIZER(odkaz).

Výběr vhodného produktu vyplývá ze správného posouzení různých podmiňujících požadavků, mezi které patří:

Pro zjednodušení výběru správného produktu jsme pro Vás připravili tabulky s jednotlivými druhy pájek a typy použití.

V případě potřeby nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme nebo nabídneme pájku dle Vašich konkrétních potřeb.